قوانین / مقررات و شرایط سرویس دهی

بهره گیری از کلیه سرویس ها مستلزم رعایت قوانین روز جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه سوء استفاده و عملکرد خلاف قانون و شرع مقدس اسلام، در استفاده از سرویس ها قابل پذیرش نبوده و تعلیق سرویس و در صورت پافشاری، حذف سرویس پس از تذکرات اولیه، صورت پذیرفته، و در صورت رصد دیرهنگام از جانب “سایت اتم هاست” هر گونه مسئولیت در قبال عملکرد این قبیل مشتریان، به عهده خود ایشان خواهد بود.
اتم هاست، بسته به شرایط و سرویس ها و صلاح دید خود، میتواند لیست مندرج در صفحه جاری را به روز رسانی نموده و تغییر دهد فلذا عمل به قوانین، مقررات و شرایط سرویس مندرج در صفحه جاری در هر زمانی لازم الاجراست.
قوانین مربوط به استفاده کنندگان هاست اشتراکی:
هاست اشتراکی به معنای استفاده مشترک از منابع مختلف یک سرور رایانه ایست که عدول از برخی چارچوب ها میتواند به کندی خدمت رسانی به دیگر مشتریان باشد. فلذا “اتم هاست” در صورت مشاهده هر گونه استفاده غیر متعارف و مشکل ساز برای عمومیت مشتریان، بنا به صلاح دید خود، حق تعلیق سرویس و درخواست از مشتری مربوطه جهت اصلاح عملکرد خود در استفاده از سرویس را داشته و در صورت عدم امکان پذیری این مساله، مشتری میبایست در اصطلاح اکانت خود را ارتقا داده یا به یک سرویس دهنده دیگر دارای شرایط میزبانی منتقل نماید.
در زمینه پشتیبانی، اتم هاست تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مشتریان خود اعمال خواهد کرد لکن، در صورت وجود هر گونه مساله، راه پشتیبانی، از طریق بخش Ticketing و درخواست های پشتیبانی دارای رسمیت میباشد و پشتیبانی از طریق راه های دیگر صرفا در صورت امکان و وجود شرایط پاسخگویی مقدور میباشد و الزام آور و تعهد آور محسوب نمیگردد. زمان پاسخگویی به درخواست های پشتیبانی از طریق سامانه Ticketing بسته به موارد از یک تا ۴۸ ساعت ممکن است متغیر باشد.
در زمینه مسائل مالی، “اتم هاست” سعی در جلب رضایت مالی برای مشتریان خود را دارد. لکن هر گونه پرداخت از جانب مشتری و افزایش اعتبار در پنل کاربری، به منزله درخواست سرویس های مورد ارائه “اتم هاست” محسوب میشود و عودت این مبلغ در صورت درخواست و صرف نظر کردن از دریافت سرویس امکان پذیر میباشد لکن نیازمند انتظار ۷۲ ساعته مشتری محترم جهت بررسی و پردازش امور جهت عودت وجه با کسر مبالغی میباشد که احیانا عامل های واسط بالاجبار از این مبلغ کسر میکنند و همچنین کارمزد های بانکی.